JEZIORSKI ARCHITEKCI

BIURO PROJEKTOWE

Jeziorski Architekci - biuro projektowe

Kameralny zespół profesjonalistów pozwala nam działać elastycznie, prowadzić otwarte, konstruktywne dyskusje, być bliżej rozwiązywanych problemów, dlatego nasze projekty są lepiej dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Codzienna wymiana idei oraz poglądów stwarza naturalną przestrzeń do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w architekturze, dzięki czemu klienci są zadowoleni z efektów naszej pracy.
Wartością fundamentalną naszej firmy jest ścisła współpraca z klientem. Konstruktywna rozmowa zawsze pozwala na stworzenie idei powstającego projektu oraz jego urzeczywistnienie. Nie istnieją rozwiązania uniwersalne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się poszukiwać nowych rozwiązań architektonicznych, aby zastosowane przez nas materiały, kształty, bryły, faktury odzwierciedlały charakter klienta, bądź jego firmy.
Jeziorski Architekci

Od początku istnienia naszego biura architektonicznego współpracowaliśmy z wieloma inwestorami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi.

Zakres prowadzonych prac jest każdorazowo optymalizowany i dostosowywany do możliwości finansowych inwestora. Kompleksowo projektujemy nowe budynki: mieszkalne, biurowe i użyteczności publicznej, a także wykonujemy projekty robót związanych z przebudową i rozbudową obiektów już istniejących oraz obiektów zabytkowych.
Współpracujemy z rzeczoznawcami i specjalistami wielu branż, dzięki czemu wykonujemy zlecenia kompleksowo, w sposób skoordynowany i profesjonalny, gwarantując osiągnięcie zamierzonego celu. Podejmiemy się uzyskania specjalistycznych ekspertyz, przeprowadzania niezbędnych badań i wykonania inwentaryzacji budynków historycznych. Dużą część działalności naszego biura projektowego stanowią konsultacje i projekty z zakresu aranżacji wnętrz indywidualnych i publicznych, począwszy od wykonania projektu, poprzez czuwanie nad jakością i poprawnością jego wykonania, realizację w założonym budżecie, oraz wsparcie przy podejmowaniu ważnych decyzji inwestycyjnych.
  • testimonials-img“Architektura jest dla nas możliwością urealniania marzeń naszych klientów, tworzenie nowej, lepszej rzeczywistości. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy czują podobnie.”

KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE REFERENCJE >>